Ślubne pamiątki zachowają wspomnienia

Ślub – obrzęd zacieśniający więzi partnerskie, zwieńczający udany związek, marzenie praktycznie każdej kobiety, wydarzenie pełne emocji i miłości. Cóż lepiej zatrzyma w czasie emocje niż zdjęcia ślubne? Osobiście nie widziałam jeszcze ślubu ani wesela bez fotografa ślubnego. Chyba każdy chce mieć wspomnienia z tak pięknego i ważnego dnia nie tylko w swojej czy partnera głowie.

Piękna panna młoda w cudownej sukni ślubnej, przystojny pan młody w eleganckim garniturze, wystrojeni goście, pięknie przyozdobiona sala weselna, samochód państwa młodych ze ślubnymi dekoracjami – słowem magia. Tu zdecydowanie potrzebny jest fotograf ślubny, by uwiecznił te wszystkie wyniosłe momenty i zachował wspomnienia na magicznych gładkich stronach papieru zdjęciowego.

Czyż nie cudownie jest w późniejszym czasie usiąść spokojnym popołudniem na kanapie, wziąć w dłonie album fotograficzny na zdjęcia i zacząć wypełniać go wywołanymi fotografiami?

album na zdjęciaIlekroć ogląda się takie fotografie wracają wszelkie wspomnienia. W miarę przewracania kolejnych kart i wkładania w wyznaczone rubryczki kolejnych zdjęć ślubnych w głowie zaczyna rozbrzmiewać kościelny dzwon, brawa naszych bliskich po opuszczeniu murów świątyni, powitalne słowa rodziców przy wejściu do sali weselnej, muzyka towarzysząca pierwszemu tańcowi, ciągłe ślubne przyśpiewki wykonywane przez gości weselnych, zabawne sytuacje z oczepin…. Coś pięknego – swoiste czary-mary pozwalające raz po raz przeżywać wszystko od nowa nawet gdy miną lata. Czarodziej, którym był fotograf ślubny zamknął wszelkie wspomnienia w wasze zdjęcia ślubne i pozwala zachować je na zawsze wypełniając po brzegi album na zdjęcia. Takie ślubne pamiątki są bardzo ważne dla rodziny. Często przy okazji rodzinnych spotkań wyciągamy album by wraz ze swoimi bliskimi przeżyć to raz jeszcze, podyskutować i pośmiać się widząc fotografie ukazujące zabawne sytuacje z wesela.

Fotografie są ponadczasowe, pieniądze dane w formie ślubnego prezentu w końcu się rozejdą i o nich zapomnimy, a zdjęcia pozostaną z nami na wieki.

About the author

Fotograf2017

View all posts